сторінки-кнопки

пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.

Набір у ДК

Привіт! У блозі Cherrylana designs проходить набір у дизайн-команду. І звичайно ж я хочу продовжити своє перебування у цій команді уже на третій термін. Для мене цей блог став не просто черговою ДК, а місцем для розвитку, для реалізації ідей, для невичерпного натхнення.

Мені сподобалось працювати в команді з чудовими дівчатами, сподобалось співпрацювати з Світланою, яка не тільки розуміє весь творчий процес, а й підтримує різноманітні ідеї і невтомно працює для нашого задоволення ;)

Мені важко було вибрати роботи, які показати, бо улюблених у мене багато. Але під час дизайнерства у цьому блозі я зрозуміла, наскільки різноманітним є використання штампів, а також як мені подобається змінювати стиль своїх робіт, і відпочивати від об'єму і багатошаровості, роблячи листівки у стилі Чисто і Просто.
Але найбільшим відкриттям для мене стало те що я обожнюю розфарбовувати штампи! І квіти - це моя слабкість.

І не залежно від результатів набору - я дуже рада що змогла бути частиною команди Cherrylana designs і хочу щоб і торгова марка, і сам блог невпинно розвивалися, надихали нас.

А тепер запрошую переглянути мої роботи зі штампами Cherrylana designs


2 коментарі:

  1. Надюшка!!! Ты волшебница! Мне так радостно читать этот пост, ведь мы с тобой вместе с самого начала!!! Я смотрю на твои работы и вижу как ты выросла в них, на сколько инересней и разнообразней они стали! Я вижу, что в твоих работах присутствует свобода и легкость (а раньше мне чувсвовался страх какой-то, не знаю почему) Но я очень рада, что была в одной команде с тобой, ты солнышко!!! Спасибо тебе за все! :*

    ВідповістиВидалити